Allen-Bradley - GP Alternating Relay - 700-HTA2A24
KopierenKopieren
Allen-Bradley - GP Alternating Relay
pro Stück
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Verpackung
  • 1 Stück
EAN
Lieferanten Ref.
700-HTA2A24
Hersteller-Referenz
700-HTA2A24
Kommerzielle Referenz
700-HTA2A24
700-HTA Alternating Relay, DPDT (2 control switch), 24V AC, w/o selector switch.
  • Controls 12V, 24V, 120V or 240V AC operation
  • Includes 10 A single- or double-pole output configurations