Allen-Bradley - Disconnect Kits - 1494U-J30-CR-M-PC
KopierenKopieren
Allen-Bradley - Disconnect Kits
pro Stück
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Verpackung
  • 1 Stück
EAN
Lieferanten Ref.
1494U-J30-CR-M-PC
Hersteller-Referenz
1494U-J30-CR-M-PC
Kommerzielle Referenz
1494U-J30-CR-M-PC
1494U Disconnect Switch Rod or Cable Operated, 30AClass J clips, 600V, 30 A Fusible switch, 30 A clips, Threaded rod (19 in. maximum), Painted Metal handle, Protective cover - for line and load