Allen-Bradley - Disconnect Kits - 1494U-J30-C3-N-NO
KopierenKopieren
Allen-Bradley - Disconnect Kits
pro Stück
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Verpackung
  • 1 Stück
EAN
Lieferanten Ref.
1494U-J30-C3-N-NO
Hersteller-Referenz
1494U-J30-C3-N-NO
Kommerzielle Referenz
1494U-J30-C3-N-NO
1494U Disconnect Switch Rod or Cable Operated, 30AClass J clips, 600V, 30 A Fusible switch, 30 A clips, Cable length - 3 ft, Non-metallic handle, (1) N.O. auxiliary contact - 10 A