Allen-Bradley - Capacitive IO-Link Proximity S - 875L-N25CP30-D4
KopierenKopieren
Allen-Bradley - Capacitive IO-Link Proximity S
pro Stück
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Grundlegende Spezifikationen
  • Schaltabstand - 25 mm
Verpackung
  • 1 Stück
EAN
Lieferanten Ref.
875L-N25CP30-D4
Hersteller-Referenz
875L-N25CP30-D4
Kommerzielle Referenz
875L-N25CP30-D4
Schaltabstand:
25 mm
Capacitive Sensor Cylindrical Housing, DC Unshielded, 25 mm (0.98 in.) Sensing Distance, Normally Closed Sourcing PNP, 30 mm (1.18 in.) Barrel Diameter, DC Micro Quick Disconnect. IO-link version.