Allen-Bradley - Cable and Rod Disconnect Kits - 1494U-R100-CR-M
KopierenKopieren
Allen-Bradley - Cable and Rod Disconnect Kits
pro Stück
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Verpackung
  • 1 Stück
EAN
Lieferanten Ref.
1494U-R100-CR-M
Hersteller-Referenz
1494U-R100-CR-M
Kommerzielle Referenz
1494U-R100-CR-M
1494U Disconnect Switch Rod or Cable Operated, 100AClass R clips, 600V, 100 A Fusible switch, 100 A clips, Threaded rod (19 in. maximum), Painted Metal handle