Allen-Bradley - ArmorConnect 3PH Pwr Media Mtr - 280-PWRM29G-M10
KopierenKopieren
Allen-Bradley - ArmorConnect 3PH Pwr Media Mtr
pro Stück
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Verpackung
  • 1 Stück
EAN
Lieferanten Ref.
280-PWRM29G-M10
Hersteller-Referenz
280-PWRM29G-M10
Kommerzielle Referenz
280-PWRM29G-M10
Non-shielded cordset cable assembly with straight male / flying leads, 29 mm shell, 4 Pin, 12 AWG Conductors 10 Meters