Allen-Bradley - 30 mm Stack Light - 855D-P25SC20B24Y3Y5Y4
KopierenKopieren
Allen-Bradley - 30 mm Stack Light
  • Funktion - Dauerlicht
  • Betriebsspannung AC 50 Hz - 24...24 V
  • Betriebsspannung DC - 24...24 V
  • Außendurchmesser - 30 mm
Lieferanten Ref.
855D-P25SC20B24Y3Y5Y4
Hersteller-Referenz
855D-P25SC20B24Y3Y5Y4
Kommerzielle Referenz
855D-P25SC20B24Y3Y5Y4
Funktion:
Dauerlicht
Betriebsspannung AC 50 Hz:
Außendurchmesser:
30 mm
LED
Gehäusefarbe:
schwarz
Compact Tower Light, 30 mm, Aluminum Pole-Mount with Foot, 25cm, No Network Option, Stranded Cable, 2 meter, Yellow Jacket, Black, 24V AC/DC, Green Steady LED, Amber Steady LED, Red Steady LED, No Module, No Module