Allen-Bradley - 22mm Twist To Release E-Stop 8 - 800FM-LMT44MN3RX01S
KopierenKopieren
Allen-Bradley - 22mm Twist To Release E-Stop 8
pro Stück
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Verpackung
  • 1 Stück
EAN
Lieferanten Ref.
800FM-LMT44MN3RX01S
Hersteller-Referenz
800FM-LMT44MN3RX01S
Kommerzielle Referenz
800FM-LMT44MN3RX01S
800F Illuminated Mushroom Operators, Illuminated, Twist to Release, 40mm, Round Metal (Type 4/13, IP66), , Integrated LED, Metal Latch Mount, 24V AC/DC, Red LED, 0 N.O. Contact(s), 1 N.C. Contact(s), Self Monitoring