Allen-Bradley - 2 Ckt Panel Mount Alarm 2 Ckt - 855PD-B24SEH4322
  • Montageart - Aufbau
  • Kalottenfarbe - sonstige
Lieferanten Ref.
855PD-B24SEH4322
Hersteller-Referenz
855PD-B24SEH4322
Kommerzielle Referenz
855PD-B24SEH4322
Kalottenfarbe:
sonstige
IP65
855PD Panel Mount Dual Circuit Alarms, Black Housing, 24V AC/DC, 30 mm, Half Lens Illumination w/ Barrier, Red, Green Lens, 22.5 mm Mounting Hole