Allen-Bradley - 2 Ckt Panel Mount Alarm 2 Ckt - 855PD-B24MEF3422
  • Montageart - Aufbau
  • Kalottenfarbe - rot
Lieferanten Ref.
855PD-B24MEF3422
Hersteller-Referenz
855PD-B24MEF3422
Kommerzielle Referenz
855PD-B24MEF3422
Kalottenfarbe:
rot
IP65
855PD Panel Mount Dual Circuit Alarms, Black Housing, 24V AC/DC, 45 mm, Full Lens Illumination, Green, Red Lens, 22.5 mm Mounting Hole